« powrót

XXV Niedziela Zwykła 23 IX 2018

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na sprzątanie kościoła oraz na inwestycje związane z pracami wokół kościoła i w jego wnętrzu (schody, wentylacja). Bóg zapłać !

 

Kalendarz Liturgiczny:


- czwartek: św. Wincentego a Paulo, kapłana;

- piątek: św. Wacława, męczennika;

- sobota: Święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała.


u  W poniedziałek o godz. 18.00 Msza święta w intencji trzeźwości w naszych rodzinach, parafii i Ojczyźnie. Po Mszy świętej Bractwo Trzeźwości zaprasza na spotkanie na temat uzależnień do sali nr 9.

u  W piątek po Mszy świętej o godz. 15.00 w dolnym kościele droga krzyżowa w intencji wychowania do trzeźwości dzieci i młodzieży.

u Oaza Młodzieżowa w naszej parafii serdecznie zaprasza na Młodzieżową Adorację Najświętszego Sakramentu w najbliższy piątek o godzinie 19:00 w dolnym kościele. Po modlitwie zapraszamy na poczęstunek do salki.

u Zespół Charytatywny w przyszłą niedzielę przeprowadzi kiermasz dewocjonaliów, książek religijnych oraz kalendarzy. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na operację oczu młodej osoby z naszej parafii, która straciła wzrok.


u Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”,  „Źródło”, „Olę i Jasia”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz „Wychowawcę” – dla nauczycieli.


u   W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:

+Jerzy SŁUPIK, +Antonina SKAŁA.

 

OFERTY MIESZKAŃ DLA STUDENTÓW MOŻNA ZGŁASZAĆ W ZAKRYSTII LUB W KANCELARII (do końca września).

AKTUALNE OFERTY ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE PARAFIALNEJ W ZAKŁADCE: "DA (studenci)".

 

Wizyty: 3261927
Wizyty dzisiaj: 293
Osób on-line: 63
Strona działa od 1 X 2009 r.