« powrót

XXIX Niedziela Zwykła 21 X 2018

 
W dniu dzisiejszym w naszej parafii gościmy misjonarza o. Zbigniewa Ptaka , który głosi Słowo Boże. Kupując dziś książkę można w ten sposób wesprzeć dzieła misyjne.
Dziś przed kościołem można kupić miód z Podobina.
 
 
Kalendarz Liturgiczny:
 
 
- poniedziałek: św. Jana Pawła II, papieża.
 
 
 
 W poniedziałek podczas Mszy świętej o godz. 18.00 Służba Liturgiczna naszej parafii będzie przeżywała swoje święto patronalne.
Podczas Mszy świętej będziemy się również modlili w intencji trzeźwości w naszych rodzinach, w parafii i w Ojczyźnie. Po Mszy świętej spotkanie w sali nr 9 na temat uzależnień.
 
 W czwartek o godz. 18.00 Msza święta o uzdrowienie duszy i ciała. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwami wstawienniczymi.
 
 W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 odbędzie się Koncert Mistrzejowicki, podczas którego usłyszymy orkiestrę z Niemiec.
 
 W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce przeżywa Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w świecie. Będziemy się w tym dniu modlić za chrześcijan prześladowanych, zwłaszcza w Pakistanie.
 
 Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Źródło”, oraz „Olę i Jasia”. W kiosku parafialnym polecamy do nabycia kasety audio z Ewangeliami, Dziejami Apostolskimi i innymi Księgami Pisma Świętego. W kiosku można składać również zamówienia na prenumeratę czasopism na rok 2019.
 
 
  W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności:
+Maria ŁOPATOWSKA, +Stanisław JANIK, +Marian WALIGÓRSKI, +Tomasz FLORCZYK.
 
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..
Wizyty: 3254745
Wizyty dzisiaj: 210
Osób on-line: 24
Strona działa od 1 X 2009 r.