« powrót

XXIII Niedziela Zwykła 9 IX 2018

 
Kalendarz Liturgiczny:
 
 
- czwartek:św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła;
 
-  piątek: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego;
 
- sobota: NMP Bolesnej.
 
 
 
► Informujemy, że trwają nadal prace kamieniarskie przy schodach głównych, jest to bardzo duży wysiłek finansowy naszej Wspólnoty, dlatego chcemy serdecznie podziękować za Wasze wsparcie tej inwestycji.
 
 
 W poniedziałek o godz. 18.00 Msza święta dla Wspólnoty Bractwa Trzeźwości na rozpoczęcie roku formacyjnego. Po Mszy świętej w sali nr 9 spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych.
 
 
 W czwartek o godz. 18.00 Msza święta na rozpoczęcie roku formacyjnego Wspólnoty Arcybractwa NSPJ. Po Mszy świętej w dolnym kościele spotkanie formacyjne dla członków Wspólnoty i wszystkich zainteresowanych.
            
 Wspólnota Żywego Różańca organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Legnicy, Krzeszowa i Wrocławia w dniach 20-21 IX (czwartek-piątek). Informacje i zapisy dzisiaj w godz. 9.00-11.00 w sali nr 12.
 
 
  W przyszłą niedzielę, jako trzecią co drugiego miesiąca, przedstawiciele Wspólnot parafialnych będą zbierali ofiary do puszek na sprzątanie naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiarność !
 
 
 Informujemy, że intencje mszalne na przyszły rok – wzorem lat ubiegłych – można zamawiać od miesiąca października w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.
 
 Ojcowie Cystersi z Mogiły zapraszają na uroczystości związane z Świętem Podwyższenia krzyża Świętego w przyszłą niedzielę na Mszę świętą o godz. 11.00. Nasza parafia jest szczególnie zaproszona w dniu 18 IX (wtorek) na Mszę świętą o godz. 18.00.
 
 
 Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”,  „Źródło”, „Dominika”.
Wizyty: 3261893
Wizyty dzisiaj: 259
Osób on-line: 31
Strona działa od 1 X 2009 r.