« powrót

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 25 XI 2018

 
Dzisiaj przedstawiciele Wspólnot parafialnych zbierają przy wyjściach z kościoła ofiary na sprzątanie naszej świątyni. Bóg zapłać za złożone ofiary !
 
Dzisiaj o godz. 18.00 w dolnym kościele odbędzie się Koncert Mistrzejowicki, w którym wystąpi zespół muzyki dawnej "Flores Rosarum."   W programie: " Śpiewy św. Hildegardy z Bingen". Zapraszamy !
 
 
 
Kalendarz Liturgiczny:
 
 
- piątek: św. Andrzeja, apostoła.
 
W tym dniu szczególnie polecajmy w swoich modlitwach wstawiennictwu św. Andrzeja - osobę Księdza Proboszcza Andrzeja Kopicza, który obchodzi swoje imieniny.
 
W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Adwent.
 
 
 Najbliższa sobota - jest I sobotą miesiąca.
 
Msza święta o godz. 7.30 w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP oraz w intencji dzieci poczętych. Po Mszy świętej różaniec, na który zapraszamy dzieci z kółka różańcowego.
 
Kapłani z Komunią Świętą udadzą się do chorych od godz. 9.00.
 
 
 Ruch Kultury Chrześcijańskiej „Odrodzenie” zaprasza na Rekolekcje z o. Leonem Knabitem „Moc Ducha a słabość człowieka”. Rekolekcje będą się odbywały w dolnym kościele: piątek (30 XI) godz. 18.00; sobota (1 XII) godz. 12.30 oraz niedziela (2 XII) godz. 12.30.
 
 
 Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na Jasełka do Cieszyna 13 I 2019. Osoby, które się zapisały, proszone są o dokonanie wpłat dzisiaj po Mszy świętej o godz. 8.00 w zakrystii lub w środę po Nowennie w sali nr 12. Koszt wyjazdu 70 zł.
 
 
 Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzielę”, „Źródło”.
 
 
 W mijającym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności:
+Danuta SKWAREK, +Wanda WARMIŃSKA, +Maria SROGA, +Bolesław KRYSTYNECKI.
 

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.. 

Wizyty: 3261931
Wizyty dzisiaj: 297
Osób on-line: 67
Strona działa od 1 X 2009 r.